Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i zabawie z Adobe Creative Cloud. Tak jak przy poprzednim zadaniu – miałem problem z wyborem i spory dylemat – było dwóch mocnych kandydatów do pierwszej nagrody. Szkoda, że jest tylko jedna… ale jak trzeba wybrać to trzeba.
Zwycięska praca, którą z przyjemnością umieszczę jako cover photo na fejsie została nadesłana przez Piotrka Sypułę – dziękuję, gratuluję – wszelkie formalności, kody itp dostałeś właśnie na maila.

Piotrek przysłał jeszcze dwie inne prace, które również z przyjemnością wykorzystam na facebooczku.


A to pozostałe prace, które zwróciły moją uwagę – co zrobić, tak mnie czasem postrzegacie 🙂
Dzięki za zgłoszenia, dzięki Adobe za bardzo przydatną nagrodę (wiem, sam korzystam z Creative Cloud od dawna) – następne konkursy w przygotowaniu.
autor: Piotr Wrotny



autor: David Łęcki

Tomek podesłał również klip video:
Nie mogło zabraknąć Natalii (praca wpłynęła jeszcze zanim inne firmy zaczęły kopiować pomysł)




