1

Wszyscy kibicują, rząd i znani z Koszalina :-)

Dobra, wszyscy dzisiaj kibicują. Ja trochę bawiłem się we wróżbiarstwo i na stronach infoKoszalin ostrożnie postawiłem na 2:2. Chociaż bardzo bym chciał się mylić i później móc odszczekać swoją niewiarę :-).

Moja analiza:

Serce boli, ale jednak rozum podpowiada, że będzie to bardzo trudna przeprawa. Rosjanie pokazali, co potrafią, a gra Polaków w drugiej połowie od lat przynosi mi więcej rozczarowań niż radości.
Stać nas na strzelenie jednej bramki, co do tego nie mam wątpliwości, a przy odrobinie szczęścia i determinacji damy radę strzelić drugiego gola. Rosjanie nie będą odpuszczać przez pełne 90 minut – strzelą nam dwie bramki i oby na tym się skończyło. Bardzo chciałbym się mylić i świętować dzisiaj zwycięstwo Polaków, obstawiam jednak 2-2.

To, że wszyscy, razem z Premierem Tuskiem kibicują, specjalnie nie zaskakuje, ale video, które wypuściła dzisiaj Kancelaria Premiera już tak. Fajna rzecz, lubię takie odskocznie od polityki. Mało dzisiaj śledzę media, ale jestem pewien, że to video do mediów internetowych i telewizyjnych spokojnie się przebije.

Czy określenie „haratnąć w gałę” w stosunku do polskiego rządu wprowadził Kabaret Moralnego Niepokoju, czy ktoś wcześniej się tym posługiwał?